O nas

Nasze Biuro Rachunkowe Per Saldo specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów oraz  wszystkich pozostałych wymaganych rejestrów.

Długoletnie doświadczenie zawodowe na wysokich stanowiskach finansowo-księgowych oraz uzyskanie uprawnień nadanych przez Ministra Finansów pod numerem 48413/2010 spowodowało, że w formie biura rachunkowego chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferując im kompleksową obsługę rachunkowo-podatkową, płacowo-kadrową, rozliczeń z ZUS oraz pozostałą dostosowaną do indywidualnych potrzeb Klienta.

Naszym priorytetem jest maksimum komfortu w prowadzonej działalności gospodarczej naszych Klientów, dzięki udzielonemu nam przez Państwa pełnomocnictwu urząd skarbowy i ZUS będzie się kontaktował bezpośrednio z nami.

Jesteśmy biurem posiadającym polisę ubezpieczeniową OC .

Jeśli zainteresowała Cię oferta naszego biura rachunkowego zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego celem przekazania niezbędnych danych do rozpoczęcia współpracy i prowadzenia przez nas usług księgowych. Umowę podpisujemy w siedzibie firmy jak i u Klienta.

Nasze biuro rachunkowe na życzenie klienta może złożyć wszystkie niezbędne dokumenty w odpowiednim dla Państwa firmy Urzędzie Skarbowym i ZUS.

Jeśli nie dopełniłeś jeszcze wszystkich formalności możesz liczyć na pomoc naszego biura. Doradzimy jaki sposób rozliczeń będzie dla Państwa najkorzystniejszy.

W pracy korzystamy z oprogramowania Reset2 - do ksiąg rachunkowych, do ksiąg podatkowych i kadrowo-płacowy.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego biura?

Certyfikaty

Referencje od naszych klientów